KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 2611065
nr 261 1065
Akvareller
2 st, Warsawa, 1930-tal, ca 34 x 24
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 augusti 2003